XIX Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego dla Studentów Uczelni Technicznych

Data: 03.04.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Przed nami kolejna XIX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla Studentów Uczelni Technicznych. Etap pierwszy odbędzie się w dniu 16. maja (czwartek) w godzinach 15.30-17.00 w budynku SJO H4. Etap II – finałowy – planowany jest na koniec października 2024. Zorganizowany zostanie on stacjonarnie w gmachu SJO Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wiecej informacji znajdziesz tutaj.